0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

Nėščiųjų priežiūra

Nauja gyvybė, užsimezgusi moters kūne, reikalauja ypatingo dėmesio bei priežiūros. Kad vaikelis ateitų į šį pasaulį sveikas, svarbu ne tik rūpintis savo gerove, bet ir rasti specialistą, kuris galėtų pasiūlyti geriausią, kvalifikuotą, žmogiškumu paremtą nėštumo priežiūrą, visus 9 mėnesius.

Nėštumas labai svarbus laikotarpis, kurio metu norisi, kad viskas būtų gerai tiek būsimai mamai, tiek vaikeliui. Diagnozavus nėštumą pradedama nėščiųjų priežiūra.

Nėštumo laikotarpiu būsimos mamytės neretai yra nežinomybės būsenoje. Patikimą informaciją nėščiosioms gali suteikti tik profesionalūs Maxmedos gydytojai.

Nėščiųjų priežiūra

Kodėl nėštumo priežiūrą verta rinktis Maxmedoje?

Mūsų tikslas rūpintis motinos ir vaisiaus sveikata, siekti optimalios nėštumo baigties, suteikti saugumą, atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Nėščiųjų priežiūra prasideda, diagnozavus nėštumą. Rekomenduojame registruotis ginekologo konsultacijai, kai menstruacijos vėluoja ir nėštumo testas – teigiamas.

Pirmiausia specialistas patvirtina nėštumą, įvertina pacientės būklę, aptaria genetinės rizikos tikimybę. Vėliau – skiriami reikalingi tyrimai: kraujo, šlapimo tyrimai bei vaisiaus ultragarsinis tyrimas.

Savo sveikata svarbu pasirūpinti dar prieš planuojant nėštumą. Rekomenduojama atlikti tyrimus dėl įvairių infekcinių ligų, kuriomis galite užkrėsti savo kūdikį.

Nėščioji prižiūrima pagal SAM rekomendacijas

• Paskiriami reguliarūs vizitai;
• Atliekami kraujo, šlapimo ir kiti tyrimai;
• Vaisiaus echoskopijos tyrimai;
• Vizitų metu vertinama nėščiosios ir vaisiaus būklė;
• Esant reikalui skiriamas gydymas;
• Esant reikalui nukreipiama specialistų konsultacijoms;
• Ruošiamasi gimdymui.

Rekomenduojama atvykti į konsultaciją dar nėštumo planavimo metu arba teigiamo nėštumo testo atveju.

nėštumo priežiūra

Registracija vizitui: