0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

Ginekologija

Medicinos centras “MAXMEDA” specializuojasi ginekologijoje, todėl siekia atkreipti dėmesį visų moterų, kaip svarbu yra apsilankyti pas ginekologą.

Moterų organizmas per gyvenimo etapus ne tik gali teikti džiaugsmą, bet ir susidurti su įvairiais iššūkiais, įskaitant ginekologines problemas. Profesionali ginekologinė diagnostika ir medicinos specialistų pagalba yra būtinos šiose situacijose. Jei patiriate skausmą, nepatogumą ar kitus jausmus, nedelsdami kreipkitės į ginekologą.

Kiekviena moteris yra individuali, todėl pirmenybę teikiame Jums. Tik gerai supratę Jūsų poreikius, įsiklausę į tai, kas Jums svarbu, galime pasirūpinti Jumis ir Jūsų moteriškumu visapusiškai.

ginekologijos klinika

Kada tikrintis pas ginekologą?

Moteris profilaktiškai pas ginekologą turi apsilankyti vieną kartą per metus. Apžiūros metu ginekologinėje kėdėje tiriami išorinai lyties organai, makštis, gimdos kaklelis, palpuojant įvertinama gimda, kiaušintakiai, kiaušidės, mažasis dubuo.

Tyrimams dėl infekcijų imami tepinėliai, pasėliai iš makšties ir gimdos kaklelio. Labai svarbus yra onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlis. Tai tyrimas dėl gimdos kaklelio vėžio. Moteris atlikdama jį vieną kartą per metus gali išvengti gimdos kaklelio vėžio. Šiuo tyrimu galima diagnozuoti įvairius priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, kurie gydomi minimaliomis intervencijomis.

Taip pat atliekama ir kolposkopija – gimdos kaklelio apžiūra optiniu prietaisu. Vidiniai moters lyties organai (gimda, kiaušidės) apžiūrimi ultragarsu. Atliekama abdominalinė ir vaginalinė echoskopijos. Jos metu galima diagnozuoti gimdos polipus, miomas, kiaušidžių cistas, nėštumą.

Maxmeda ginekologai specializuojasi šiose srityse

• Ginekologinių susirgimų diagnostika ir gydymas
• PHT klimakteriniu laikotarpiu
• Šeimos planavimas ir kontracepcija
• Nėščiųjų priežiūra
• Pogimdyminio laikotarpio krūtų priežiūra bei laktostazės gydymas
• Vaisiaus echoskopija ir kardiotokografija
• Transvaginalinė genitalijų echoskopija
• Videokolposkopija (gimdos kaklelio ligų diagnostika)
• Mikroadsorbcijos
• Ambulatorinės procedūros

ginekologijos paslaugos

Kodėl mes?

Tikime, kad moters sveikata – vidinis spindesys, energija, gera savijauta, kūrybiškumas, savęs realizavimas - visų pirma prasideda nuo dėmesio sau, todėl kiekvienai pacientei primename, jog labai svarbu, kad visapusiškai gera savijauta išliktų kiekvienos prioritetu.

Maxmeda specialistai pastebi, kad net nejausdama jokių simptomų, kiekviena moteris nors kartą metuose turėtų apsilankyti ginekologo kabinete profilaktiniams tyrimams, apžiūrai. Savalaikė diagnostika gali apsaugoti sveikatą nuo itin sudėtingų sutrikimų, rimtų ligų.

Žaneta Kasilovskienė

Domina privati ginekologijos klinika Vilniuje?

Susisiekite, jeigu Jums reikalingos ginekologijos paslaugos, ir užsiregistruokite vizitui artimiausiu metu.

Klinikoje „Maxmeda“ galite sulaukti aukščiausio lygio pagalbos. Profesionali akušerija ir ginekologija Vilniuje leis įsitikinti, kad vizitas pas ginekologą gali būti malonus ir laukiamas.

Registracija vizitui: