0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

MAXMEDA klinikos paslaugos

Medicinos klinika, kuria galite pasikliauti!

Ginekologija

Teikiame aukštos kvalifikacijos ir ilgalaikę patirtį turinčių gydytojų ginekologijos paslaugas, ligų diagnostika ir gydymas.

Krūtų ligų diagnostika

Modernus tyrimas krūtų ligų diagnostikai. Naujausia įranga, geriausi Lietuvos specialistai! Rezervuokite laiką jau šiandien.

SPECIALISTŲ KONSULTACIJOS

Maxmedos privačioje klinikoje teikiamos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacijos.

LIGŲ PROFILAKTIKA

Ankstyva ginekologinių ligų diagnostika. Teikiame klinikinius laboratorinius tyrimus, EKG, infuzinės terapijos paslaugas.

estetinė ginekologija

Atliekamos estetinės, funkcinės ir rekonstrukcinės ginekologijos procedūros yra visiškai saugios, jas atlieka patyrę gydytojai.

Nėščiųjų priežiūra

Sveika mama - sveikas kūdikis. Nėščiųjų priežiūra ir tyrimai. Vaisiaus echoskopija. Genetiniai tyrimai. Perinatologo konsultacija.

Kraujo ir šlapimo tyrimai

Tyrimai mūsų laboratorijoje atliekami automatiniu šlapimo analizatoriumi, o gydytojas suteikia profesionalią konsultaciją.

Vidaus organų echoskopija

Pilvo organų, skydliaukės ir lyties organų echoskopija - tai greitas, patikimas, visiškai neskausmingas tyrimas ultragarso spinduliais.

1. Ilgametė medikų kompetencija

Esame visą laiką pasirengę Jums padėti, suteikiant kvalifikuotą medikų pagalbą. Mūsų centro gydytojai bei slaugytojos ir akušerės nuolat stažuojasi užsienyje ir šalies ribose, domisi naujovėmis bei atsakingai atlieka savo darbą. Dauguma iš jų taip pat dirba Vilniaus miesto universitetinėse ligoninėsenei onkologijos institute, skaito paskaitas studentams ir kursantams.

2. Dėmesys kiekvienam pacientui

Mūsų centro gydytojai malonūs ir atidūs, nuoširdžiai bendrauja su pacientais, kiekvienam skiria individualų dėmesį. Dauguma klinikos gydytojų ir slaugių kalba angliškai, rusiškai, kai kurie - vokiškai ir lenkiškai.

3. Kvalifikuota nėščiųjų priežiūra

Kvalifikuota nėščiųjų priežiūra, ankstyva nėščiųjų įskaita, profesianalus nėščiųjų priežiūros plano sudarymas, kvalifikuoti akušerių patarimai dėl krūtų priežiūros, natūralaus maitinimo bei pasiruošimo gimdymui. Esant reikalui, skaitomos paskaitos kaip pasiruošti gimdymui, kaip nugalėti gimdymo baimę ir skausmą. Galimos psichologo konsultacijos.

Kodėl MAXMEDA klinika?

Nes jau daugiau nei 20 metų kuriame
sveikatos formulę kartu!