0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

Apie medicinos centrą

Medicinos centras „MAXMEDA“ – visus medicinos standartus atitinkanti įstaiga. Ji įsikūrusi Vilniaus naujamiestyje, Mindaugo gatvė 16.

Mūsų paslaugomis naudojasi daugelio stambių įmonių darbuotojų, turintys sveikatos draudimus, studentai, pensininkai bei moksleiviai, kuriems suteikiamos paslaugos už išskirtinę kainą.

Žaneta Kasilovskienė

Kuo skiriasi privati ir valstybinė medicinos įstaiga, Jūs pajusite tą pačią akimirką, kai žengsite pro mūsų medicinos centro duris. Šiltos personalo šypsenos, malonus aptarnavimas, maloniai nuteikianti aplinka leis Jums jaustis patogiai, lyg namuose.

Medicinos centro koridoriai, gydytojų kabinetai nė iš tolo neprimena įprasto poliklinikos ar ligoninės vaizdo, nors ir pas mus atliekamos įvairios diagnostinės ir gydomosios procedūros, skiriamas ambulatorinis gydymas.

Registratūros darbuotojai su Jumis suderins vizito laiką

Vienas iš lankymosi privačioje klinikoje ypatumų yra tai, kad darbo valandos visada patogios pacientui.

Paprastai konsultacijos trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos, išskyrus ypatingas aplinkybes, kai būtinas kelių konsultacijų laikas.

Dėl skubių konsultacijų paprastai tariamasi tą pačią dieną. Tuo tikslu reikia susisiekti su mūsų registratorėmis ir jos parinks tinkamą laiką bei specialistą konsultacijai.

Konsultuojame ir gydome pacientus pagal išankstinę registraciją

Mūsų centro pacientai gali kreiptis ir skubos tvarka dėl ūmios ligos, tuo metu dirbantys gydytojai visada padės, paskirs gydymą ar nukreips pacientą į stacionarą tolimesniam ištyrimui ar gydymui.

Skubi medicinos pagalba yra teikiama visomis nurodytomis darbo valandomis. Kraujas tyrimams imamas kiekvieną darbo dieną nuo 9 val. iki 12val. be išankstinės registracijos.

Skubos tvarka kraujas tyrimams gali būti imamas darbo dienomis nuo 15 val.

Registracija vizitui: