0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

0.00 €

Krepšelyje nėra produktų.

PradžiaBŪTINA ŽINOTIKodėl nepatariama mylėtis iškart po gimdymo?

Kodėl nepatariama mylėtis iškart po gimdymo?

Moters organizmas po nėštumo bei gimdymo būna nusilpęs, o makštyje gyvena daugybė tiek gerųjų, tiek blogųjų bakterijų, tad susidaro puikios sąlygos joms patekti i gimdą bei daugintis. Būna, kad ir nesimylint kyla gimdos uždegimas,bet neatsisakančioms meilės naktų ši komplikacija pasitaiko dažniau. Paskubėjus būtina apsauga nuo infekcijos — prezervatyvas. Jei po intymių santykių pasirodė kraujo, gali būti,kad žaizda dar nesugijo,reikėtų palaukti. Žaizda gimdoje lieka ir gimdant natūraliai,ir atliekant Cezario pjūvį, tad lytiniai santykiai patartini, kai žaizda visiškai sugyja.

Visgi, jei išlaukus reikiamą laiką vis tiek kraujuojama, gali būti, kad prasidėjo uždegimas, tokiu atveju būtina ginekologo konsultacija.

Jei buvo siūta tarpvietė:

Kaip greitai gyja tarpvietė, priklauso nuo jos ypatybių, ar lytiniai organai grįžo į įprastinę būklę, ar plyšimas ir kirpimas buvo gilūs. Pirmus 2 mėn. skausmą jaučia beveik pusė moterų. Randas tarpvietės žaizdoje dažniausiai susidaro per 2 sav., bet reikia dar kelių mėnesių, kad ji galutinai sugytų. Kai tai įvyksta, pakitusi makšties anga porai dažniausiai nekelia rūpesčių.

Jei makštis nesudrėksta:

Pakitus makšties mikroflorai, hormonų pusiausvyrai, gali varginti makšties sausumas.
Kai makštis sausa, skaudėti gali ir lytinių santykių metu. Sueitį gali palengvinti specialūs makšties drėkikliai. Atsiradus mėnesinėms, „sausra” dažniausiai praeina savaime.

Tarpvietės raumenų stiprinimas:

Atliekant pratimus raumenys valingai sutraukiami, o po to atpalaiduojami. Pradėti reikia nuo kelias sekundes trunkančių pratimų 3-4 kartus per dieną, o vėliau jų skaičių ir trukmę pamažu ilginti.

Ką būtina atminti?

• Rekomenduojama apsilankyti pas ginekologą maždaug po 1,5 mėn. būklės įvertinimui;
• Visoms moterims po gimdymo nepatariama mylėtis mažiausiai 6 sav.;
• Jei praėjo keli mėnesiai, bet vis pasirodo kraujingos išskyros, būtina ginekologo konsultacija;
• Kai kurioms mamoms makšties “sausra” gali užsitęsti iki kol žindys;
• Esant diskomfortui dėl makšties sausumo sueities metu, galima naudoti drėkiklius;
• Tarpvietės raumenų stiprinimas padeda pagerinti seksualinius pojūčius.

Parašykite savo komentarą:

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Naujienos

Pienligė. Priežastys, simptomai ir gydymas

Pienligė kitaip kandidamikozė arba kandidozė – grybelinis uždegimas, sukeliantis makšties gleivinės ir vulvos (išorinės moters lytinių organų dalies) dirginimą, intensyvų niežėjimą ir išskyras. Ją...

Burnos ertmės priežiūros svarba nėštumo laikotarpiu

Nėštumas yra ypatingas laikotarpis kiekvienos moters gyvenime. Šis periodas pasižymi pokyčiaisturinčiais įtakos ne tik emocinei, bet ir fizinei sveikatai.Dėl hormoninių organizmo pokyčių nėštumo metu...

Kas yra O-shot?

Jei galėtumėte, ar kreiptumėtes į gydymo įstaigą, kad pagerintumėte savo gebėjimą patirti orgazmą ir pagerinti orgazmo kokybę?Daugeliui moterų, kurios patiria seksualinę disfunkciją - ir...

MAXMEDA E-parduotuvė